Iskolatáska szett Ergobag prime Fluo rózsaszín hátizsák+tolltartó+füzetbox+szállítás ingyé

A termék kódja:F7775588
Mélység: 22 cm
Szélesség:25 cm
Magasság:40 cm
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Fond of Bags
Ergobag prime iskolai hatizsak. 1. osztályos általános iskolásoknak készült (6-11 évesek számára).Minden heveder és csat a hátizsák színeihez van igazítva, beleértve az első zárat is.
Alsó tagozatosok és kisebb növésű elsősök számára is alkalmas az egyedülálló állítható hátrendszernek köszönhetően. Ezt minden gyermekre külön be lehet állítani 100-150 cm között. Egy belső elosztású egyrekeszes diák hátizsákról van szó, amely 20 l térfogatú, elegendő helyet kínál az 1.-4. osztályosok dolgai számára.

Részletes leírás:

• a hátizsák kialakítása megakadályozza a hátizsák sérülését vagy szennyeződését, az alját 4 gumiláb védi
  • Légáteresztő és megerősített hátrész, csúsztatható alumínium sínekkel, amelyek követik a gerinc természetes formáját és lehetővé teszik a vállpánt megfelelő beállítását
  • Kompressziós zsinór, amely közelebb húzza a hátizsák tartalmát a hátához
  • Csúsztatható mellkas- és derékpánt, amely a terhelés 50% -át átviszi a medence területére
  • Az összes heveder és csat színe illeszkedik a hátizsák kialakításához
  • 100% -ban újrahasznosított PET palackokból készült, környezetbarát termék
  • Könnyen kezelhető mágneses csatzár
  • 2x impregnált szövet, amelynek vízoszlopa 1500 mm, és így ellenáll az esőnek
  • palack és uzsonnás doboz rekesz az elülső zsebében található, amelyet a belső tértől vízálló szövet választ el
  • 2 műanyag fogantyú a hátizsák oldalán a sporttáska felhelyezéséhez
  • 2 Kletties - tépőzáras képek a hátizsákban (új minták megvásárolhatók)
  • Fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán
Méretek: 40 x 25 x 22 cm (magasság x szélesség x mélység)
Súly: 1100 g
Térfogat: 20 l

Kiváló minőségű Ergobag egyrészes tolltartó, kiváló minőségű LYRA Germany márkájú írószerekkel feltöltve. Átlátszó fólia órarenddel a hátlapon. Minőségi cipzár hosszú húzókával.
A tolltartó tartalma: 6 színes vastag háromszögletű ceruza, 10 színes vékony háromszögletű ceruza, 1 vastag háromszögletű ceruza, 17 cm-es vonalzó, radír és dupla hegyező tartállyal.
Méretek: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Műanyag füzetbox:
A felülről behelyezhető műanyag merevítő és elválasztó füzetbox & nbsp;, amely állandóan a hátizsák belsejében maradhat, így a hátizsák tartalma rendezettebb lesz. Műanyag füzetbox A4 formátumban.
Méretek: 24 x 30,5 x 5 cm
Súly: 140 g

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.