Iskolatáska Premium szív Alsósoknak

Mélység:17 cm
Tömeg:1145 g
Gyártó:Oxybag (Karton P+P)
Anatómiai aktatáska az Elsősök számára a szív motívummal. A fő rekesz fém zárral van ellátvazárható. Tágas belső tér könyvtartó rekesszel van ellátva, ügyesen kigondolt mozgós rekeszben könnyebben megy majd a bepakolás. A táska felső részén  fóliával az óra rendre és egy címkével van ellátva. A táskának az anatómiailag formázott, párnázott légáteresztő hálós anyagból, hátfala és állítható vállpántok vannak. Mellkaspántokkal és kiegészítõ pántokkal is ellátva van.  Az elegendő támaszt és az optimális súlyelosztást biztosítja. Az aktatáska elülső részében egy tágas cipzáras thermo zseb van az uzsonna doboz tárolásához. Az két oldalos cipzáros zsebek a kulacs elhelyezésére vannak tervezve és a további iskolai kelléket is beférnek. Erős, stabil tartólábak a táska alján, melyek megakadályozzák a táska aljánok sérülését, nedvesség és szennyeződés ellen. A nagyobb láthatóságot és biztonságot biztosítják a fényvisszaverő anyagok a hátizsák minden oldalán. Textil fül a táska szállításhoz van tervezve, vagy padra akasztható.

Jellemzők:
  • az anatómiailag formázott, párnázott hátfal,
  • erős táska alja,
  • fénnyvisszaverő anyag a táska minden oldalán,
  • párnázott légáteresztő anyagból vállpántok,
  • kiegészítõ pántok a felső részben,
  • mellkaspánt őv,
  • oldalos zsebek a kulacs elhelyezésére,

- méret: 38 x 31 x 17 cm
- súly: 1145 gramm
- kapacitás: 8 kg

Gyártó: Karton P+P

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.