Iskolatáska LIGHT SET 2, Step by Step Fekete Párduc szett 4 részes

Szélesség:29 cm
Magasság:37,5 cm
Térfogat:18 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama
Luxus csúcsminőségű aktatáska az Elsősöknek és az Alsótagozatos iskolások számára. Ez egy könnyű Hama aktatáska. A tökéletesen párnázott hátfala és párnázott állítható magasság és hosszúságú vállpántok garantálják az egészséges gyerek fejlődését, ezért a Step by Step iskolai táskák megkapták az AGR tanúsítványt. A nálunk vásárolt táskához egy STABILO tollat kap ingyen jobb vagy balkezes iskolásnak.
A 4 - részes szett  tartalmazza: aktatáska, tölltöt tolltartó, henger tolltartó , tornazsák torna ruha vagy cipő elhelyezésére.
Aktatáska:
- könnyű konstrukció tartja az aktatáska stabil formáját,
- ergonomikus alakú hátfala puha és légáteresztő párnázattal,
- párnázott, állítható vállpántok S-alakban (nem szorítja a vállat, jól és határozottan ül a háton és könnyen kezelhető),
- tökéletes hátfal, magasság és hosszúság állítható párnázott vállpántok, melynek köszönhetően megkapták a Step-Step iskolai aktatáskák AGR tanúsítványt,
- levehető, állítható magasságú mellkasi heveder /mellkaspánt/, YKK márkájú csattal,
- karabély az egyszerű csípőszíj felerősítésre, külön kapható,
- az aktatáska (első, oldalsó és vállpántok) minden látható oldalán fényvisszaverő felületek, elegendő biztonság az árnyékban és a sötétben,
- márkás FIDLOCK mágneses zár - a gyerekek könnyen nyithatják és zárhatják az aktatáskát,
- tágas főzseb, belső zsebbel, melyet nehezebb tételekhez terveztek (pl. tankönyvek elhelyezésére),
- stabil aktatáska alja a tartólábakkal a jobb stabilitásért és a nedvesség és szennyeződéstől való védelem érdekében,
- praktikus fül a táska kézi szállításhoz,
- elülső zseb hőszigetelő fóliával,

Méret: 37,5 x 29 x 21 cm
Súly: 0,9kg
Űrtartalom: 18 l

Tolltartó: egyszintes tölltöt tolltartó egy kihajtható füllel és minőséges Eberhard Faber német gyártó márkájú ceruzákkal.
Tartalmaz: 7 db erős háromszögletű színesceruza kitörhetetlen ceruzabélel, 12 db vékony háromszögletű színesceruza, 1 db ceruza, 1 db vonalzó egyenes, 1 db háromszögletes vonalzó, 1 db radír, 1 db kettős hegyező, órarend.
Henger tolltartó: ovális formájú cipzáras tolltartó az írás és a művészeti kellékek tárolásához.

Tornazsák: torna ruha vagy cipő elhelyezésére alkalmas. Tornazsák összehúzható zsinórral, az elülső zseb cipzáros.

A Hama Step by Step light 2 minden szetthez a Stabilo tollat kapja ingyen a jobb vagy a balkezes iskolás számára (kérjük, írja le a megjegyzésben).