Iskolatáska LEGO Small Optimo Nexo Knights - 2db. részlet

ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:E141708
A kétrészes iskolai szett az Elsősök számára, amely tartalmazza egy iskolai aktatáskát és egy tornazsákot a torna ruha vagy cipő elhelyezésére.

Jellemzők:
  •     modern design LEGO® motívummal
  •     könnyű szerkezet
  •     rekesz nehezebb tárgyak elhelyezésére (pl. tankönyvek) számára készült, így biztosítva van a súlyeloszlást
  •     ergonómiailag formázott hátfal
  •     állítható, párnázott vállpántok fényvisszaverő csíkokkal a biztonság növelése érdekében
  •     erős műanyag táska alja
  •     speciális klipek a tornazsák csatolásához a táskához
  •     megerősített fogantyú kellemes a kézben
  •     oldalos hálós zseb és elülső zseb az snack uzsonna doboz elhelyezésére
  •     állítható mellkasi őv
  •     A tépőzáras rekesz alatt van egy speciális zseb a tolltartó elhelyezésére és egy fő  cipzáras zseb