Iskolai hátizsák PREMIUM Foci 20 és A4-es füzettartó box ajándékba

Magasság:35 cm
Teherbírás:8
Térfogat:28 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:P+P karton
A Premium sorozat foci motívumú iskolatáska anatómiai alakú, hogy biztosítsa a megfelelő ülést a hátán. A megerősített hát és a belső megerősítés a hátizsákot állandó formában tartja. A párna kényelmes, lélegző anyagból készül, a széles puha hevedereket úgy tervezték, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen terheljék a baba vállát. A táska egy tágas rekeszből áll, amelybe az 1. és 2. osztályba tartozó gyermekek számára minden kényelmi felszerelés kényelmesen elfér. A hátizsák alja szilárd anyagból készül, amely megvédi a tartalmat a billenéstől és a kiömléstől. A rögzítés a biztonsági csaton van. Az első zseb egy snack számára készült, sok fényvisszaverő elemmel rendelkezik, ami a táskát jobban láthatóvá teszi.

Hasonló termékek

Iskolatáska anatómiai Premium FCB és A4-es füzettartó box ajándékba