Iskolai hátizsák OXY SCOOLER Magnolie és kulcstartó ajándékba

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Oxybag

Kapcsolódó termékek

Az Oxy Scooler három rekeszes hátizsák diákok és diákok számára, oldalsó zsebbel, szervezővel, belső kis zsebbel, valamint 15 '' méretű laptop zsebével. Az állítható vállpánt és a mellkas heveder, valamint az anatómiailag kialakított lélegző hátrendszer a maximális viselési kényelmet nyújtja. Természetesen vannak visszaverő elemek is.
Méretek: 450 x 300 x 160 mm Térfogat: 21 l Teherbírás: 8 kg Kis súly: ? 910 g

2 vásárló értékelése alapján

Tavaszi alkotás

Készítsen tavaszi és húsvéti dekorációkat gyermekeivel, hogy feldíszítse a házát és szórakoztassa a gyerekeket.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.