Iskolai hátizsák Bagmaster THEORY 9 A és fülhallgató ajándékba

Térfogat:24 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster
Két rekeszes iskolai hátizsák két elülső zsebbel, élénk színekben. Az általános iskola második osztályának lányai számára ajánljuk.
A fő kamra nagyon tágas, alkalmas az iskolai füzettartók és tankönyvek elhelyezésére. A rekesz belsejében egy elválasztó zseb található a jobb és átláthatóbb elrendezés érdekében. A második kamra A4-es füzetek elhelyezésére alkalmas. A fő rekesz belsejében varrott, megerősített párnázott oldalfalak vannak, tépőzárassal rögzítve, ami megerősíti az egész hátizsákot.
Az elülső felső zseb egy szervezőt tartalmaz, egy zsebbel a mobil elhelyezésére.
A szervező tetején van egy műanyag kulcstartó és karabély. A hátizsák elülső részben van egy alsó zseb alkalmas a tolltartó vagy más kis tárgyak elhelyezésére. Oldalos zsebek alkalmasak egy kulacs elhelyezésére. A hátizsák mélysége oldalos kompressziós szalagokkal állítható be.
A vállpántok anatómiailag alakúak és puha párnázottak. A hátizsákot a vállhoz rögzíthetjük egy rugalmas mellkaspánt segítségével, amely nem része, de külön megvásárolható.
Hátizsák ellátva van füllel, amelyel a padra felakasztható és párnázott fogantyúval.
A hátizsák alja párnázott, stabil, erős  - a hátizsák jól áll.
Az iskolai táska gyártásához használt anyagok megfelelnek az EU biztonsági követelményeinek.

Űrtartalom: 24 l
Méret: 44,5 x 30 x 22 cm
Súly: 1,18 kg
Kapacitás: 9 kg
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster
Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!