Iskolai hátizsák Bagmaster GALAXY 8 A, Koh-I-Noor színes ceruza és szállítás ingyen

RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:G5008336
Mélység: 21 cm
Szélesség:29 cm
Magasság:40 cm
Teherbírás:7
Térfogat:17 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

A kiváló minőségű tágas három rekeszes lány iskolai hátizsák csillogással alkalmas a nagyobb méretű Elsősök lányok számára. Az alacsonyabb növekedésű gyermekek számára alkalmas mint a második hátizsák (3. osztály általános iskola tanulók számára).

A hátsó főrekesz az A4-es méretű iskolai füzettartók vagy nehezebb tankönyvek elhelyezésére készült. A fő rekesz belsejében egy könnyű, de rendkívül hatékony  keret van egy összefűzött zsákban, a hátizsáknak ergonómikus alakja van.  A belső alumínium keret fiziológiailag tartja a  hátizsák gerinc rendszerét, így módosítja és támogassa a gyermek gerincét és a megfelelő fejlődését. A hátizsák kialakítása csökkenti a vállak és gerinc terhelését, a hordott súlyt a gyerek nem érzi nagy tehernek. A hátizsák az elegendő támaszt és az optimális súlyelosztást biztosítja.
Az iskolai hátizsák jól illeszkedik a gyerek hátához, puha, párnázott anyagból készült, különösen a gerinc és a gerinc hátsó része alatt. Az anatómiailag formázott, párnázott légáteresztő anyagból, gerincszlophoz igazodó hátfal, maximális komfortos.

A második (középső) rekeszben van egy fekete hálós cipzáros zseb,
(25x14,5 cm méretű). Ez a rekesz nagyon tágas és elég mély. Használható az iskolai füzettartó vagy A4 méretű füzetek
elhelyesztésére is.

Az elülső harmadik rekesz - tágas - alkalmas például az A4 méretű füzetek elhelyesztésére. De a méretei már nem alkalmasak az iskolai füzettartók számára.
A rekesz belsejében van egy szervező, hely a három ceruza vagy toll
elhelyesztésére  és egy mobil zseb.

Az elülső két cipzáras zsebek. Az egyik zseb a kis tárgyak vagy  kisebb tolltartó elhelyesztésére alkalmas. Zseb mérete -  17 x 10 cm.  A második alsó cipzáras zseb a tolltartó CASE GALAXY 8 A, az uzsonna doboz vagy más apró tárgyak elhelyesztésére alkalmas.

Egy gumis hálós oldalos zseb – a kulacs elhelyesztésére alkalmas. A zseb anyaggal és cipzárral van lefedve, és ha nem használja a kulacs elhelyesztésére, zárja le.

A vállpántok anatómiailag alakúak és puha párnázottak. A pántok külön-külön állíthatók be az iskolás méretének megfelelően, a vállpánton elhelyezett felső és alsó műanyag csatok segítségével. A hátizsák egy mellkasi szíjat tartalmaz, hogy rögzítse a pántokat a vállakon.

Nagy mennyiségű fényvisszaverő anyag van az iskolai táskán, hogy maximalizálják a sötétben vagy sötétben lévő iskolás láthatóságát. Különösen a hátizsák elülső részén és oldalán, de a vállpántokon is.

Az iskolai táskák gyártásához használt anyagok megfelelnek az EU biztonsági előírásoknak. A fényvisszaverő anyagok megfelelnek az EU előírásoknak is.

A hátizsák alja megerősíttet (kívülről), vízmentes, mosható műanyagból készült. Műanyag lábakkal van felszerelve – védik a hátizsákot a bepiszkolás ellen.

Az iskolai hátizsákot a padhoz rögzíthetjük egy textil fogantyúval, a hátizsák kézi szállításához gumis fül szolgál.

Műszaki paraméterek:

Méret: 40 x 29 x 21 cm