Iskolai aktatáska 3 darabos szett Bagmaster EPSON 8 A és szállítás ingyén

Magasság:38 cm
Teherbírás:7
Térfogat:17 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Egykamrás minőséges lány aktatáska egy macska képpel a kisebb méretű Elsősök vagy a 3. osztály-ig az általános iskola tanulók számára is alkalmas. Tágas iskolai táska az egyik elválasztott zsebbel van ellátva a jobb áttekinthetőség érdekében, elülső zsebbel a tolltartó vagy uzsonna doboz elhelyezésére és könnyű FIDLOCK márkájú mágneses csattal zárodik. A három darabból álló szett egy aktatáskából, egy tolltartóból és tornazsákból áll egy álló motívummal.

Részletes leírás:

•     tágas egykamrás iskolai aktatáska
  •     az aktatáska fő rekeszében - két részre való elválasztás
  •     a fő rekeszben az A4 méretű füzettartó tárolható
  •     az aktatáska elülső zsebében - az egyszerű szervező belül egy zseb és hely a toll vagy ceruza elhelyezésére
  •     két oldalos zsinorral összehúzható zseb a kulacs elhelyezésére
  •     erős táska alja (öntött), fekete 600 D poliészter anyaggal
  •     erős táska fedél amely a német márkájú FIDLOCK mágnescsattal.zárodik - nagyon könnyű használni az iskolások számára, a csatt is magától zárodik /kattan/.
  •     a fedél belsejében átlátszó zseb az órarend elhelyezésére
  •     3D-hálós párnázott hátfal a gerinc és deréktáji körül biztosítja a hatékony légáramlást és szellőzést
  •     puha, párnázott vállpántok (szélesség: 6 cm), beleértve a rugalmas mellkasi pántot és a horgokat a további pántok rögzítéshez
  •     anatómiailag kialakítású, párnázott vállpántok, beleértve a mellkaspánt
  •     nagy fényvisszaverő kiemelések az aktatáska minden oldalán, beleértve a táska fedelet is

A felhasznált anyag megfelel az EU / EN szabványoknak és vízálló, PU bevonattal.

Műszaki paraméterek:
Méret: 38 x 26 x 19 cm
Űrtartalom: 17 l
Súly: 0,96 kg
Kapacitás: 7 kg
Anyag: 100% poliészter
Garancia: 2 év

Tolltartó EPSON 8 A:
egy emeletes iskolai nem tölltöt tolltartó lányoknak macskákkal egy kihajtható füllel.  Szürke bélés alatt, szürke díszítéssel.  Átlátszó fóliával ellátott fedél az órarend elhelyezésére.
Méret: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Tornazsák EPSON 8:
Praktikus tornazsák a sportcipő vagy papucs elhelyezésére. Textil tornazsák felül összehúzható zsinórral. Használható hátizsákként is. Elölről a tornazsák macska motívummal van díszítve.
Méret: 38,7 x 31 cm

Gyártó: Bagmaster
Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!