Információk

Iskolahátizsák Coocazoo CarryLarry2, Lime District + fejhallgató és szállítás ingyenes

A termék kódja:S129960
Magasság:44 cm
Szélesség:30 cm
Mélység:21 cm
Tömeg:900 g
Térfogat:30 l
Teherbírás:10 kg
Fényvisszaverő elemek:Igen
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

Vonalzó 15 cmVonalzó 15 cm
Ajándék ingyen
Fejhallgató fiúsFejhallgató fiús
Ajándék ingyen
Iskolai hátizsák CarryLarry alkalmas mint a "második hátizsák" így a 4. évfolyam általános iskolai tanulók és diákok számára, vagy mint a szabadidő hátizsák. A laptop, dokumentumok és személyes tárgyak elhelyezésére alkalmas. A hátizsák modern kombinációja a levehető cipzárral, csattal és logóval van ellátva és hálás társ lesz sok diák számára.

Jellemzők:
  • iskolai hátizsák vagy mint szabadidős hátizsák a dokumentumok és személyes tárgyak elhelyezésére alkalmas
  • légáteresztő hátfal habos Air Mash anyagból, kényelmes viseléshez és optimális légáramláshoz
  • vállpántok S-alakú fényvisszaverő elemekkel varrás nélkül (nem vágja a vállakat, jól ül a háton és könnyen kezelhető)
  • elkészíthesse a hátizsákot
  • víztaszító YKK márkájú cipzárak
  • oldalpántok
  • állítható, levehető mellkasi őv behúzható
  • leszerelhető lmedence heveder
  • fényvisszaverő elemek a nagyobb biztonság érdekében
  • fényvisszaverő szalag a hátizsák elülső részén a villogó rögzítéséhez
  • párnázott fogantyú, fül a hátizsák felakasztásra
  • erős párnázott hátizsák alja
  • két nagyméretű főzseb nagy teret enged az A4-es méretű könyvek és mappák elhelyezésére, párnázott zseb  a 15,6 "-os laptop elhelyezésére alkalmas
  • zseb szervezővel ellátva a dokumentumok és írószerek elhelyezésére és egy karabély a kulcs elhelyezésére
  • tágas elülső zseb, pl. az uzonna doboz elhelyezésére
  • két oldalos zseb (cipzáros) mindenre, amire szüksége van a kézben, vagy pl. egy kulacs elhelyezésére
  • egy titkos zseb a hátizsák hátán

Méret: 44 x 30 x 21 cm
Űrtartalom: 30 l
Súly: 900 g
Anyag: polyeszter

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

3 vásárló értékelése alapján

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

A Walker hátizsákok 2019-es modelljei

A több mint öt évtizedes tapasztalattal rendelkező Schneiders bemutatja idei kollekcióját.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges