Iskolahátizsák All Out "Selby", Summer Check Purple

Magasság:44 cm
Teherbírás:9
Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

Az All Out "Selby" iskolai hátizsák és szabadidő hátizsák egy laptop, dokumentum, és a személyes tárgyak elhelyezésére alkalmas a Felső tagozatos iskolásoknak és diákok számára.

Jellemzők:
  • puha párnázott hátfal kellemes anyagból készült
  • párnázott, állítható S-alakú vállpántok varrás nélkül (nem vágja a vállakat, jól ül a háton és könnyen kezelhető)
  • kompressziós pántok /hevederek/, hogy meghúzzák a hátizsákot a gyerek háthoz, megőrzi a gyerek hátát
  • állítható, mellkasi őv
  • leszerelhető csípő heveder
  • párnázott fogantyú kellemes a kézben, fül a hátizsák felakasztásra
  • párnázott táska alja lábakkal a piszok és nedvesség elleni védelem érdekében
  • 2 rögzítőpánt a hátizsák elülső oldalán (pl. a gördeszka elhelyezésére)
  • tágas fő zseb, amely elegendő helyet biztosít az A4 méretű könyvek és mappák elhelyezésére, cipzáros
  • kis cipzáros zseb  a fő zsebében a fontos személyes tárgyak elhelyezésére alkalmas  (pénztárca, kulcsok, kártya)
  • elülső zseb pl. dokumentumok, íróeszközök, kulcsok és különféle kis tárgyak elhelyezésére alkalmas, cipzáros
  • kis elülső zseb pl. az uzsonna doboz elhelyezésére alkalmas, cipzáros
  • két oldalos zsebbel a kulacs elhelyezésére alkalmas

Méret: 44 x 29 x 20 cm
Űrtartalom: 27 l
Súly: 940 g
Kapacitás: 9 kg
Anyag: polyeszter

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.