Iskola táska Hama Virágos - szett+ Stabilo toll és szállítás ingyenes

Irodaszerek tartó A5Irodaszerek tartó A5
TornazsákTornazsák
Ajándék ingyen
5 részes iskola hátizsák szett tartalma: 1-1 db azonos motívumú iskola-hátizsák, teljesen felszerelt tolltartó, hengeres ceruzatartó, tornazsák és pénztárca. Az iskolai táska erős alakú, anatómiailag formájú, párnázott hátfala és erős táska alja van. Alsó tagozatos iskolásoknak alkalmas.

A Hama Step by Step szetthez egy Stabilo tollat kap INGYEN.

Iskolatáska:
  • Anatomic Air System - ergonómiailag alakú hátfal
  • Mesh Back Cooling System - párnázott hátfal a légáteresztő anyagból szellőző hornyokkal az optimális légáramlás érdekében
  • A könnyű szerkezet stabil, aktatáska alakú
  • párnázott, állítható S-vállpántok (nem vágja a vállakat, jól ül a háton, könnyen kezelhető)
  • a Reflexite márkanévvel ellátott vállpántok márkás fényvisszaverő anyagokkal kiegészítve
  • levehető mellkasi heveder, YKK márkázás
  • A tökéletes párnázott hátfal és magasságban állítható párnázott vállpántok garantálják az egészséges gyerek hát fejlődését, ezért az iskolai aktatáskák
  • Step by Step  az AGR TANÚSÍTVÁNYT KAPTÁK meg.
  • megerősített textil fogantyú, kényelmes a kézben
  • fém zár, a REFLEXITE márkájú fényvisszaverő elemek a nagyobb biztonság érdekében
  • elszigetelt elülső zseb (hideg vagy meleg ételek és italok elhelyezésére)
  • bővíthető oldalos zsebek egy kulacs vagy kis tételek elhelyezésére, cipzáras
  • az aktatáska belül egy karabély a kulcs elhelyezésére
  • az aktatáska fedelében gumik a tolltartó rögzítésére, jobb áttekintést a táskában
  • az aktatáska belsejében lévő háttámasz a nehezebb tárgyak (pl. tankönyvek) elhelyezésére készült, így biztosítva van a súlyeloszlást
  • lábak a jobb stabilitásért és a nedvességtől és piszoktól való védelem érdekében

Űrtartalom: 16 l
Súly: 1200 g
Külső méret: 33 x 23.5 x 36.5 cm
Belső méret: 28 x 17 x 35.5 cm

Tolltartó:
minőséges Lyra német gyártó márkájú ceruzákkal
7 db erős színesceruza kitörhetetlen ceruzabélel, 12 db vékony színesceruza, 1 db ceruza
1 db vonalzó egyenes, 1 db háromszögletes vonalzó, 1 db radír, 1 db kettős hegyező, órarend.
cipzáras, súly: 350 g, külső méret: 18,5 x 12,5 x 3 cm

Henger tolltartó:
cipzáras, súly: 65 g, külső méret: 21 x 6,5 x 8 cm

Pénztárca:
nagy belső tárolórekesz a számlák elhelyezésére, kis belső rekesz a bank kártyák  elhelyezésére
külső zseb a kispénz elhelyezésére, rögzítés cipzárral, kulcstartó, kézszíj
súly: 60 g, külső méret: 13,5 x 10,5 x 1,5 cm

Tornazsák:
tornazsák összehúzható zsinórral, elülső zseb, cipzáras
könnyen csatlakoztatható a hátizsákhoz
belső méret: 31 x 37.5 cm

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.