Iskola hátizsák OXY Style Urban

Teherbírás:8 kg
Fényvisszaverő elemek:Nem
Gyártó:Oxybag (Karton P+P)
Tágas, két rekeszes iskolai hátizsák felsőtagozatos iskolásoknak és a diákok számára erősített notebook zsebbel. A tágas fő rekeszben található egy párnázott laptop zseb, praktikus rendező és zipzáras zsebbel. A másik két kisebb cipzáras zseb más kis tárgyak tárolására szolgál. A hátizsák anatómiai kialakítású, légáteresztő hálóhátú, széles és párnázott vállpánttal rendelkezik, melyet magasságban lehet mozgatni. A két oldalsó zseb alkalmas ivóvíz kulacsra vagy egyéb szükségletekre.
Áttekintés:
  •     két rekeszes hátizsák erősített notebook zsebbel
  •     szervező az elülső kamrában
  •     párnázott hát és vállpántok
  •     állítható magasságú mellkasi szíj
  •     első kompressziós hevederek
  •     kényelmes erős fül a táska szállításhoz
  •     kiváló minőségű cipzárral
  •     két oldalzseb

Méretek: 44 x 32 x 23 cm
Súly: 0,99 kg
Kapacitás: 8 kg
Űrtartalom : 29 l

Gyártó: Karton P + P
Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

15 vásárló értékelése alapján
13×

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt