Információk

Teherbírás:8 kg
Fényvisszaverő elemek:Igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag (Karton P+P)
Könnyű két rekeszes iskolai hátizsák egy nagy előrész zsebbel az Alsó tagozatos iskolások számára  (1. – 4. osztályosok iskolásoknak). A magasabb méretű Elsősöknek is alkalmas. Fairies motívummal a lányokkal kedvelt, és napi iskolai úthoz alkalmas. A fő rekesz tágas, ügyesen kigondolt és könnyebben megy majd a bepakolás. Minden méretű füzet és könyv elfér benne. A középső rekesznek nincs belső felosztása. Az elülső részben egy karabély és kulcsal ellátott szervezőt talál. Oldalos zsebek az kulacs  elhelyezésére vannak tervezve. Stabil tartólábak a hátizsák alján vannak, melyek megakadályozzák a hátizsák aljánok sérülését  és a hátizsák felborulását. A hátizsáknak anatómiailag formázott párnázott hálóval borított hátfala van. A vállpántoknak ergonómiai alakja van, szélesek és puha párnázottak, hosszúsága hevederekkel állítható. Állítható mellkaspánttal az elegendő támaszt és az optimális súlyelosztást biztosítja. Erős párnázott textil fül a hátizsák szállításhoz van tervezve. Fénnyvisszaverő anyag a hátizsák minden oldalán vannak.

- méret: 40 x 29 x 18 cm
- súly: 850 gramm
    - űrtartalom : 22 l
- kapacitás: 8 kg

Gyártó: Karton P +P

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges