Iskola hátizsák Bagmaster BAG 9G és fülhallgató ajándékba

Térfogat:30 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster
Tágas három rekeszes iskolai hátizsák a fiúk számára, a felső tagozat az általános iskola tanulók és a középiskolás diákok számára.
A fő kamra nagyon tágas, alkalmas az iskolai füzettartók és tankönyvek elhelyezésére. A kamra belsejében egy nagy gumis zseb és párnázott zseb van a MP3 lejátszó elhelyezésére (méret: 8,5 x 10 x 2 cm) a fő kamrába a fülhallgató felszerelhető.  Belül a második (középső) rekeszben egy párnázott zseb van a laptop elhelyezésére , a tetején rögzítve tépőzárral, hogy ne mozdulhasson a laptop
(zseb mérete: 28 x 27 x 6 cm).
Az elülső kamra szervezővel van ellátva, hálós cipzáras zsebbel és mobil zsebével rendelkezik. A kamra tetején leválasztható kulcstartó klip és karabély van. A vállpántok anatómiailag alakúak és puha párnázottak. A hátizsákot lehet rögzíteni egy rugalmas mellkasi pántokkal, melyek megvásárolhatók.
A használt anyagok  a hátizsák előállításához megfelelnek az EU biztonsági szabványainak. A hátizsák alja párnázott és varrt. A hátizsák mind fiúk, mind lányok számára alkalmas. Tekintettel arra, hogy a hátizsák egyedi nyomtatott területe vágva van egy tekercs anyagból, lehet bármilyen hátizsák eredeti, i. a színsáv elrendezése eltérhet a fotótól.

Részletes leírás:
2 cipzáros oldalos zseb belső hálóval a kulacs elhelyezésére
anatómiailag alakú hátfal, puha párnázott
párnázott vállpántok - rugalmas mellkasi pántok megvásárolható a hátizsákhoz
párnázott zseb a laptop 15 " elhelyezésére
fő kamra és középső kamra az A4 méret (tankönyvek, iskolai füzettartók) elhelyezésére alkalmas.
párnázott, tartós hátizsák alja
oldalos kompressziós pántok, hogy csökkentse a hátizsák méretét – nagyobb méretű kulacs is rögzíthető
fényvisszaverő elemek

Űrtartalom: 23 l
Méret: 46 x 31 x 21 cm
Súly: 1,1 kg
Kapacitás: 9 kg
Anyag: 100% poliészter
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster
Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.