Iskola hátizsák anatómiai PLUS Macska

A termék kódja:B303617
Anatómiai két rekeszes iskolai hátizsák az Alsó osztályosoknak (magasabb növésű Elsősöknek is megfelelő). A táska a kednenc macska motívummal a minden iskola táskák követelményeknek megfelel. Ergonomiai formázott hátfala van, állítható párnázott vállpántokkal, aluminium tervezéssel. Állítható magasságú mellkaspántja is van. Erős, stabil tartólábak a táska alján vannak, melyek megakadályozzák a táska aljánok sérülését  és a táska felborulását. Két oldalos zsebek az 0,5 l kulacs elhelyezésére vannak tervezve (egészséges kulacs is befér), elülső kisebb zseb az uzsonna doboz elhelyezésére van tervezve.
Jellemzők:
-    tépőzárás
-    ergonomiai formázott hátfal a megkönnyíttet aluminium tervezéssel
-    állítható párnázott vállpántokkal
-    mellkaspánt
-    a másik rekeszben hálós cipzáros zseb a kulcs csat elhelyezésére
-    erős stabil táska alja
-    két oldalos zsebek a kulacs elhelyezésére,
-    elülső cipzáros zseb az uzsonna doboz elhelyezésére
-    erős műanyag fül a táska tetején
-    fénnyvisszaverő sávok minden oldalán
-    minőséges cipzárak