Higiénikus szett Jungle

A termék kódja:52520624
Gyártó:Arsuna

Higiénikus szett a Black Panther kollekcióból, praktikus, áttetsző PVC tasakba csomagolva, amelyet zsinórral zárnak le.
A készlet ideális mindennapi használatra otthon vagy óvodában.
Nagyon tetszetős macska motívum által létrehozott design, amely a termékekre van nyomtatva.
A teljes készlet műanyag pohárból, műanyag záródobozból szappanhoz, tokból áll egy fogkeféhez és egy mini törülközőből, amelynek mérete 23x23 cm.
Szín: narancssárga
Teljes csomagméret: 125 x 240 x 90 mm