HEXBUG VEX Trebuchet

Kapcsolódó termékek

HEXBUG Sárkány zöld
Raktáron
Építsd meg egy működőképes középkori ostromgép miniatűr másolatát. A VEX Robotics Trebuchet készlet lehetővé teszi egy dobócsúzli, az úgynevezett trebuchet megépítését. A Trebuchet a középkor első eredeti ostromfegyvere volt, és az egyik leghatékonyabb és meglepő módon a legpontosabb ostromfegyver. A csúzli nehéz lövedékeket tudott kidobni és hatalmas falakat rombolni. A Trebuchet az ellensúlyok elvén működik, ami az ókor óta ismert mechanizmus. Dobd el a csöveket egy összetett felfüggesztő karral, és tudj meg többet egy igazi trebuchet funkcióiról. Kísérletezzen a röppályákkal és a lövedéksebességgel, hogy megismerje a gép hatékonyságát és pontosságát.

A csomag tartalma: több mint 310 db építőipari műanyag alkatrész, 4 db dobóhordó és részletes képes összeszerelési útmutató.

Ez a készlet az átjáró a STEM termékek világába (angol rövidítése: science, technology, technology, mathematics), és célja, hogy a gyerekeket a játékon keresztül bevezesse a technológia és a természeti törvények világába.