HEXBUG VEX terepjáró teherautó

ajándék ingyen
Választ:
Gyártó:Innovation First
Varázsoljon el egy vonzó terepjáró-modell, több mint 820 darab VEX-ből. Irányítsd terepen vezetésedet okostelefonoddal a VEX Pilot alkalmazás segítségével.
Készítsen terepjáró modellt pontos kormányzással, valódi kerék lengéscsillapítókkal, független felfüggesztéssel és valódi kerékkülönbséggel.
A mozgást és vezérlést három VEX motor és egy VEX vezérlő egység biztosítja, amelyeket a VEX Pilot alkalmazás vezérel. A motorok működésükhöz szükségesek
6 db AA elem (nem tartozék). A VEX Pilot vezérlő alkalmazás ingyenesen letölthető (iOS és Android).
A csomag tartalmaz: több mint 820 alkatrészt és részletes képi szerelési útmutatót.
Alternatív modellként lehet építeni egy homok bugyt.

Az összehajtott terepjáró méretei: 20 x 38 x 23 cm
Ajánlott életkor: 8+

Ez a készlet a STEM termékek világának kapuja, és célja, hogy játék révén megismertesse a gyermekeket a fizikai törvények kérdésével.
A HEXBUG VEX Robotics terepjáró teherautót a CPSIA szabványoknak megfelelően gyártják.