HEXBUG VEX lánctalpas kotrógép

Kapcsolódó termékek

HEXBUG Sárkány zöld
Raktáron
Több mint 370 snap-darab segítségével építsen meg egy VEX lánctalpas kotrógépet a HEXBUG-ból.

Ez egy gépkészlet funkcionális karral, kanállal és toronnyal. A csomag 1 db driver figurát tartalmaz.

Legyen saját építési projektje művezetője, mozgassa meg az agyagot és fektesse le a VEX építkezési terület alapjait. Tanulja meg, hogyan működik ez a gép, és működtesse úgy, mint egy igazi kotrógép vezető. Ez a készlet bővíti a VEX építőipari gépek tervezési gyűjteményét, és az alkatrészek kompatibilisek más VEX készletekkel.

Lépjen be a STEM-termékek világába (a kifejezések angol rövidítése: tudomány, technológia, technológia, matematika). A STEM készletek célja, hogy játékon keresztül bevezessék a gyerekeket a technológia és a természeti törvények világába.