HEXBUG Nano 5pack - Nano + 1 Flash

Kapcsolódó termékek

HEXBUG Nano Flash szett - kicsi
Elérhetőség: 2 nap

Fedezze fel az új nano Flash bogarak erejét rezgő technológiával. Az ultragyorsan izzó nano Flash bogár kétszer olyan gyors, mint a klasszikus nano bogár. A bogárcsomag 4 nano bogarat és egy nano Flash-et tartalmaz ingyen. AG13 akkumulátor mellékelve, ajánlott életkor 3+

Baterie AG13 součástí balení, doporučený věk 3+

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.