Herlitz Safari hátizsák

A termék kódja:W50011452
Gyártó:Herlitz

Kapcsolódó termékek

Szabadidős hátizsák nemcsak iskolai kirándulásokhoz és edzésekhez, hanem pl. természetjáráshoz is alkalmas. Az anatómiailag formázott vállpántok és a puha párnázott hát garantálják az egészséges és stabil illeszkedését a háthoz.
A fő rekeszben egyszerűen elférnek az A4-es formátumú dokumentumok, a másik 2 elülső kisebb cipzáras zseb pedig elegendő helyet biztosít más apró tárgyaknak. Az oldalsó hálós zsebeket pl. palackokhoz használhatja.
Kellemes szövetű fogantyú a hátizsák kézben való hordozásához. A fényvisszaverő elemek a vállpántokon találhatóak.

Méretek: 40 x 30 x 12 cm
Súly: 490 g

Gyártó: Herlitz

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!