Herding Szatén ágynemű P. D. Moreno Leopard, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

A termék kódja:M4320014
Gyártó:Herding

Kapcsolódó termékek

Ajándékozza meg magát a luxus alvás örömével a Herding márkájú, exkluzív szatén ágyneműben. Egyedülálló formatervezése tökéletesen kombinálja a mély fekete hátteret a visszafogott krokodilmintával és a gepárd színesen tarka motívumával. A Bureau Artistique kimitált kiadása egyedülálló formatervezéssel a neves művész, P. D. Moreno „tollából” szó szerint minden hálószoba gyöngyszemévé válik.A ragadozókkal együtt töltött estéket egyszerűen imádni fogja - más ágyneműre nem is vágyik majd! A gepárd motívuma az egyik oldalán látható, a másik oldala fekete.

A közkedvelt pamutszaténra jellemző a kellemes puhaság, finomság és a felületének lágy fénye. Ideális anyag egész éves használatra, mivel nyáron hűt, télen pedig kellemesen melegít. Az anyag szálai a speciális kezelésnek köszönhetően erősebbek és jobban magukba szívják és rögzítik a festékeket, így a hangsúlyos színeket még több mosás után is élvezheti. Az ágynemű praktikus cipzárral záródik.

A szett tartalma:

• 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm