Hátizsák SPIRIT Scout 04

Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Spirit

Hasonló termékek

Mindazok számára, akik egy egyszerű, de praktikus és funkcionális modellt keresnek, a Scout egyértelmű választás.  Kényelmes, könnyű hátizsák jól szolgál  az úton a városba, vagy mint a szabadidő hátizsák, vagy egy rövidebb útra. A nagyméretű főrekesz, a praktikus elülső zseb és két oldalos zsebek sok helyet biztosítnak.
A vállpántok szükség szerint állíthatók. A vízálló anyag védi a hátizsák tartalmát rossz időben.

Jellemzők:
- egy cipzáras főrekesz
- egy elülső cipzáras rekesz
- két oldalos zseb
- állítható vállpántok