Hátizsák Coocazoo ScaleRale, Wild Stripe, kulacs 0,7l és szállítás ingyenes

Szélesség:30 cm
Magasság:45 cm
Térfogat:30 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama
Iskolai diák hátizsák szép színkombinációban a fiúk számára, alkalmas a 3. osztályos általános iskolások számára.
Részletes leírás:
  •     hátizsák nem csak iskolába, de sportolásra és szabadidős tevékenységekre is
  •     két nagy fő zseb biztosít elegendő helyet a könyveknek és a mappáknak egész A4-es méretig, párnázott 15,6" laptop zseb
  •     lehetőség a vállpántok magasságának folyamatos beállítására a táska belsejében lévő forgó mechanizmusnak köszönhetően, biztosítsa a vállpántok pontos beállítását közvetlen a gyermek hátán (ergonómikus beállítás a hát méretének megfelelően)
  •     a hát légáteresztő párnázata az Air Mash hab anyaggal a kényelmes viselésre és a levegő optimális keringésére
  •     tökéletesen párnázott magasságilag állítható hátoldal és magasságilag és hosszúságilag állítható párnázott szíjjak biztosítják a gyermek hátának egészséges fejlődését, ezért a Coocazoo ScaleRale hátizsákok elnyerték az AGR tanúsítványt
  •     a MAtchPatch életmóddal kompatibilis hátizsák (megváltoztathatja a cipzárakat, a pántokat és a tépőzáras logókat más színkombinációkra és így egy egyedi hátizsákot kap, az Ön kívánságai szerint)
  •     vállpántok S-alakú fényvisszaverő elemekkel varrás nélkül (nem vágnak bele a vállba, jól és stabilan ülnek a háton és könnyen kezelhető)
  •     vízlepergető YKK márkájú cipzár
  •     kimenet a fülhallgatókra a kényelmes zenehallgatásért
  •     behúzható oldalpántok
  •     állítható, eltávolítható mellkasi pánt kikötölődés gátlóval
  •     levehető deréköv
  •     reflexiós elemek az összes oldalon a nagyobb biztonság érdekében
  •     reflexiós szalag a hátizsák elülső részén villogó rögzítéséhez
  •     2 rögzítőpánt a hátizsák első oldalán pl. gördeszka, dzseki vagy sisak rögzítésére
  •     párnázott fogantyú, hurok a táska felakasztására
  •     szilárd, párnázott alj
  •     zseb irattartó rekeszekkel, íróeszközök, karabiner kulcsokra
  •     tágas első zseb pl. tízórais dobozra
  •     két oldalsó hálós zseb pl. ital palackra
  •     titkos zseb a hátizsák hátsó részén
Paraméterek:
Méretek: 45 x 30 x 20 cm (magasság x szélesség x mélység)
Térfogat: 30 l
Súly: 1200 g
Terhelhetőség: 10 kg
Anyag: poliészter

Gyártó: Hama

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 250Ft, Csomagküldö 150Ft).