Hama TOUCH2 Step by Step Egyszarvú 4 részes iskolatáska szett + Stabilo toll és ingyenes s

A termék kódja:S138927
Mélység: 23 cm
Szélesség:33 cm
Magasság:38,5 cm
Teherbírás:10
Térfogat:21 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

A szett tartalmaz egy egyszarvú mintával lila színű iskolatáskát, egy felszerelt tolltartót, egy nem felszerelt henger tolltartót és egy tornazsákot. Az iskolatáska stabil és merev formájú. Elsősök és alsó tagozatosok számára alkalmas (kivéve a nagyon alacsony elsősöket).

ISKOLATÁSKA:
  • Áttekinthető, egyrekeszes iskolatáska, melyben minden fontos dolgot el lehet tárolni
  • Anatomic Air System – ergonomikusan formázott háti rész
  • Mesh Back Cooling System – a háti rész párnázása kellemes szellőző anyagból, szellőző barázdákkal van ellátva a levegő optimális áramlása érdekében
  • A könnyű konstrukció tartja a táska stabil formáját
  • Párnázott, állítható, S alakba formált vállpántok (Nem vág a vállba, jól és stabilan illeszkedik és könnyen kezelhető)
  • A pántok Reflexite márkájú fényvisszaverő elemekkel vannak kiegészítve a nagyobb biztonság érdekében
  • Levehető mellkasi pánt, márkás YKK csat
  • A háti rész megfelelő párnázása és az állítható párnázott vállpántok biztosítják a gyermek hátának megfelelő fejlődését. Ezért a Step by Step iskolatáskák AGR tanúsítvánnyal rendelkeznek
  • Megerősített textil fogantyú, kellemesen illeszkedik a kézbe
  • Márkás mágneses FIDLOCK zár – a gyermekek számára könnyű a táska nyitása és zárása
  • Szigetelt elülső zseb (hideg vagy meleg étel és ital számára)
  • Cipzárral záródó, szélesíthető oldalsó zsebek a kulacs vagy más apróságok számára
  • Karabiner a kulcsok számára a táska belsejében
  • A táska fedelében gumik találhatóak a tolltartó rögzítése és a nagyobb áttekinthetőség érdekében
  • A táska belsejében található hátsó rész a nehezebb dolgok számára (például tankönyvek), ezzel biztosítható a súly egyenletes eloszlása
  • Lábak a jobb stabilitás érdekében, illetve a szennyeződés és a nedvesség ellen.

Műszaki paraméterek:
Térfogat: 21 l
Tömeg: 1,2 kg
Teherbírás: 10 kg
Méretek: 38,5 x 33 x 23 cm

TOLLTARTÓ:
Cipzárral záródó, minőségi felszereltséggel ellátott tolltartó    (Eberhard Faber német márka). A tolltartó tartalma: 7 erős, háromszög alakú színesceruza, 12 vékony, háromszög alakú színesceruza, grafitceruza, egyenes vonalzó, háromszög alakú vonalzó, radír, kettős faragó, órarend.

HENGER TOLLTARTÓ:
Ovális alakú tolltartó a további iskolaszer tárolására. Például olló, filctollak, ragasztó stb.

TORNAZSÁK:
Minőségi tornazsák a sportszerek vagy a váltópapucs elhelyezésére. A fűzők összehúzásával záródik, melyeket vállpántként is lehet használni. Az elülső részen található egy cipzáras zseb.

Gyártó: Hama

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!