Hama Step by Step Grade Sellő 5db. készlet és színes ceruza ajándékba

Szélesség:28 cm
Magasság:39 cm
Térfogat:22 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

A Hama Step by Step Grade iskolai hátizsák az általános iskola 1. osztályától 4. osztályig alkalmas. Az 5 részes készlet egy hátizsákból, tolltartóból, tokból, gyakorlati segédtáskából és cserélhető 3D képekből áll. A hátrendszer beállításakor a hátrész magassága 30 - 37 cm tartományban van, így 100 - 150 cm magasságú gyerekeknek megfelelő.

Részletes leírás :
  • Tágas főzseb belső zsebbel a nehezebb tárgyak (pl. tankönyvek) számára alkalmas, ezáltal biztosítva a súly egyenletes eloszlását.
  • A fedélben gumi hurkok találhatók a tolltartó elhelyezéséhez, terheli a táskát felülről, és ezzel védi a hátat, és ugyanakkor helyet takarít meg a táskában.
  • A táskában lévő forgó mechanizmus segítségével biztosítja a vállpántok pontos beállítását közvetlenül a gyermek hátán.
  • Cserélhető 3D-s képek – 1 darab a táska fedelén, 1 darab az elülső zseben és egy dekoratív zsinór az iskolatáska elején.
  • Párnázott, állítható S alakú vállpántok (ne vágnak bele a vállakba, jól és szilárdan illeszkednek, és könnyen kezelhetők).
  • Hurkok a pántokon a pántok végeinek felakasztására.
  • Összehúzó pántok a vállpánton, amelyek tökéletesen rögzítik a táskát a gyermek hátán.
  • Levehető, állítható magasságú mellkasi pánt, márkás YKK csattal.
  • Eltávolítható derékszíj az iskolatáska súlyának optimális elosztására a vállak és a csípő között, és a táska központosítása a hát közepére.
  • Fényvisszaverő felületek minden látható oldalon.
  • Hurok a táska felakasztásához.
  • Lezárás két mágneses csattal. ami a gyermekek számára a hátizsák könnyű kinyitását és bezárását teszi lehetővé.
  • A Mágneses zárás állítható magasságú, amivel növelni lehet a hátizsák térfogatát.
  • Szigetelt első zseb (hideg vagy meleg ételekhez és italokhoz).
  • Oldalsó zsebek vizes palackhoz és egy nyílás a zseb alján.
  • Ha kiömlik a palack tartalma a hátizsákba, a folyadék kifolyik a lyukon még mielőtt beszivárogna a fő zsebébe, és károsítaná az oktatási segédeszközöket.
  • Megerősített alj lábakkal a jobb stabilitás és a szennyeződés és a nedvesség elleni védelem érdekében.
  • 4 év kiterjesztett garancia

Jellemzők:
Térfogata: 22 l
Súlya: a gyártó által megadott súly: 950 g, mi mérlegelés: 1070 g.
Terhelhetőség: 7 kg
Mérete: 39 x 28 x 20 cm
PFC Free impregnálás (káros PFC vegyi anyagok nélkül).
A hátizsák 100 % -ban újrahasznosított PET-palackokból készül (37 PET palackból).

Tolltartó:
Márkás ceruza (német márka Eberhard Faber) – 7 vastag háromszög alakú zsírkréta, összetörhetetlen merevséggel, 12 vékony háromszög alakú zsírkréta, ceruza
egyenes vonalzó, háromszög vonalzó, gumi, kettős ceruzahegyező, órarend
cipzáras

Tok:
iskolai kellékekhez, például tollhoz, ceruzához, ollóhoz …
cipzáras

Táska edzéshez vagy papucshoz:
zsinór húzásával összezárható, első zseb – cipzáras

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!