Gyerek melegítő nadrág rebel BLACK Red

Gyártó:Kulišárny.cz
Fekete színű gyerek melegítő nadrág a rebel termékcsaládból, eredeti varrással. Hagyományos szabású, alsó részén kötött anyagból készült rész található, amely kényelmes viselést biztosít. Ennek az anyagnak köszönhetően a nadrág nem fog felcsúszni a különböző tevékenységek során, a melegítő nadrág a derékrészen gumival, valamint funkcionális kötőkkel ellátott.

Ez az eredeti melegítő nadrág kézzel készített (handmade), a Cseh Köztársaságban gyártott.

Anyag: 92% pamut, 8% elasztán

Anyag karbantartása
Mosás – Maximális hőmérséklet 30 °C
Fehérítés - Nem szabad fehéríteni