Gyerek hátizsák Ergobag mini - blue stones

Kapcsolódó termékek

Kletties - foci
Elérhetőség: 2 nap
Ergobag mini gyerek hátizsák - piros/fekete 3-6 éves gyermekek számára. Egykamrás hátizsák ergonómikus formájú háttal, csúsztatható mellhevederrel és derékpánttal. Ezeknek az elemeknek köszönhetően a hátizsák tökéletesen hozzá illeszthető a gyermek hátához. A 10 literes hátizsákban elférnek a A4-es formátumú füzetek. Anyaga újrahasznosított PET-palackokból készül, színtartó és mérettartó, vízálló. Az élénk színek és a fényvisszaverő elemek hozzájárulnak a gyermekek nagyobb biztonságához. Minden hátizsákban 2 darab Kletties található - tépőzáras képek, amelyek megvásárolhatóak, kicserélhetőek és így eredeti hátizsákot készíthetnek.

Méretek: 30 x 20 x 17 & nbsp; cm
Súly: 500 g