Információk

Füzettartók, füzetboxok, betűtartók, számtartók

Már egyetlen gyűrött füzet, szaggatott papírlap vagy elveszett kártyák. Az egész iskolai felszerelés legyen csinosan a gyermekének az egy helyen. Az ajánlatban erős A4 vagy A5 füzettartók vannak. Egyszerű füzetboxok vagy kemény tartós füzetboxok gumipánttal zárható, füzetek és iratok tárolására, 4 cm vastag. A választékban vannak füzettartók polypropylen anyagból is, csak 150 gram. Nagy választék szép, tetszetős grafikus motívumok, vagy gyerek mese hősök és film motívumok is.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 11Következő

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

A Walker hátizsákok 2019-es modelljei

A több mint öt évtizedes tapasztalattal rendelkező Schneiders bemutatja idei kollekcióját.

SPIRIT® - kolekció 2018 - iskolai táskák Elsősöknek

A SPIRIT iskolai táskák és hátizsákok új modelljei vannak készleten! Jöjjön és találkozzon vele.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges