Információk

Füzettartók, füzetboxok, betűtartók, számtartók

Már egyetlen gyűrött füzet, szaggatott papírlap vagy elveszett kártyák. Az egész iskolai felszerelés legyen csinosan a gyermekének az egy helyen. Az ajánlatban erős A4 vagy A5 füzettartók vannak. Egyszerű füzetboxok vagy kemény tartós füzetboxok gumipánttal zárható, füzetek és iratok tárolására, 4 cm vastag. A választékban vannak füzettartók polypropylen anyagból is, csak 150 gram. Nagy választék szép, tetszetős grafikus motívumok, vagy gyerek mese hősök és film motívumok is.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 10Következő

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges