Fineliner Easy 0,4 mm 8 szín

A termék kódja:0420949

Hasonló termékek

Egy sor bélés (8 szín) tökéletesen működik otthon, iskolában, munkahelyen. A színes vonalak kiemelik a jegyzeteket és kiemelik a legfontosabb elemeket. Vonalvastagság: 0,4 mm

A színes bélések felhasználási területe nagyon széles: a jegyzetírás során különös figyelmet igénylő elemeket lehet hangsúlyozni. A vékony hegy lehetővé teszi a pontos vonal rajzolását, így tökéletesen működik színes vázlatok vagy rajzok kontúrjainak létrehozásakor. Remekül fog működni az iskolában vagy az irodában, még az üdvözlőkártyák és albumok díszítése során is. A pontos tipp lehetővé teszi, hogy vékony, elegáns vonalat vezessen. A tölteléket egy kényelmes, háromszög alakú, lyukasztott test rejti, klasszikus, fekete színben. A fedél megakadályozza a patron kiszáradását és véletlen szennyeződését, ha nem a finom bélést használja. A készlet átlátszó, zárható csomagolásban kerül kiszállításra. Megkönnyíti a bélések tárolását és szállítását.