FIMO Kids Form Haszonálatok égethető gyurma készelt

Gyártó:Staedtler

Kapcsolódó termékek

Hasonló termékek

A FIMO Kids modellező anyag speciálissan a kisgyermekek kezeihez kifejlesztve, CE tanúsítvánnyal rendelkezik és az EU minden játékbiztonsági szabványának megfelel
FIMO Kids create & play bevezeti a kis művészeket az ékszerkészítésbe, de a fantáziájuk kiteljesedéséhez is helyet hagy.
A Fimo egy polimer vegyület, amely polivinil-kloridokból, gélekből, gyantákból, lágyítókból és színezékekből készül. Könnyűségének, puhaságának, formázhatóságának és egészségügyileg biztonságosságának köszönhetően a modellezés egyszerű és biztonságos lesz a kis művészeknek. A páratlan színválasztékból könnyedén kikeverhetőek más árnyalatok. Új, lezárható tasakoknak köszönhetően a fel nem használt anyagokat biztonságban lehet tartani a portól és a kiszáradástól.

Csomag tartalma:
  • 4x FIMO kids 42g – fehér, narancssárga, barna és fekete