Fekete párduc kihajtható tolltartó, feltöltött

A termék kódja:3-48020
Gyártó:P+P karton

Kapcsolódó termékek

Panter cipőzsák
Raktáron

Minőségi egyszintes tolltartó egy kihajtható szárnnyal. A tolltartót teljesen feltöltve szállítjuk, így megtalálható benne a legtöbb olyan írószer, mely szerepel a tanszer-listákon, például ceruzák, filctollak, de még a radír, vonalzó vagy órarend is. Egy szárnyon fólia található az órarend számára.

Tartalmaz: 6 db háromszög alakú színes ceruzát, 8 db filctollat, 2 db ceruzát, radírt, hegyezőt, vonalzót 12 cm, órarendet.

Méret: 20 x 13,5 x 4 cm
Gyártó: Karton PP