Falióra gyerekeknek Léggömb repülés

A termék kódja:O53561
Vidám óra színes léghajóval, amely minden fiú szobáját megvilágítja.
A gyerekek számára készített órák eco-solvent nyomtatással vannak öntapadós fóliára nyomtatva, amely egy precízen kivágott PVC lapra van ragasztva. Ez a fajta nyomtatás nagyon időtálló és sokáig megőrzi az élénk színeket. A PVC hablap kemény és sima felülettel rendelkezik, amely mentes az apró felületi hibáktól, ezáltal ideális anyaga van az öntapadós fólia felragasztásához.
Az órák ellenállóak a nedvességgel és az UV sugarakkal szemben, teljesen biztonságosak. A minőségi kvarcmechanizmusnak hála nagyon csendesek, A A-s elemmel működnek. Az órákban a kvarcmechanizmus azt jelenti, hogy a mutatók „úsznak” vagyis a másodpercek közti váltásnál nem hagy szünetet, ezáltal nagyon halk.

Technikai paraméterek:
Méret: 30 x 30 cm
Megjelenési típus: analóg
Anyag: PVC
Óramű: Kvarc
Tápegység: 1x AA-s elem (a csomag nem tartalmazza)
Üzemmód: csendes

Az EU területén készült.