Faber-Castel Eco akvarell színes ceruza, 12 db.

A termék kódja:0190991
Gyártó:Faber-Castell
Az akvarell ceruzák klasszikus zsírkrétaként használhatók, vagy vízzel lemoshatók, és zsírkrétákat is lehet használni nedves felületre történő rajzoláshoz.

Akvarell ceruzák Faber Castell, 12db 114413

Akvarell zsírkrétákkal gyorsan elérhetjük a rajz hálás hatását a festéssel kombinálva.

Akvarellszerű megjelenést kapunk, ha a kész rajzot enyhén megnedvesített vagy tiszta vízbe áztatott ecsettel "lemossuk".

A legjobb eredményt gyors és biztos mozdulatokkal történő rajzolás esetén érhetjük el.

A színek megkülönböztetőek a kiváló minőségű német pigmentkrétáknak köszönhetően.

A grafitot és a zsírkrétát ötvöző speciális ragasztó megakadályozza a grafit törését.