Fa kockák Topa Kutyus és cicus 12 db

Gyártó:Topa
Mutassa be a gyerekeknek azokat a meséket, amelyeken Ön nevelkedett. Már az első találkozáskor beleszeretnek a kutyusba és a cicusba. A Josef Čapek által illusztrált 12 db fa kockából hat különböző történetet állíthat össze. Meséljen például arról, hogy hogyan sütött a kutyus és a cicus tortát, vagy arról amikor a padlót mosták. A gyerekek szórakoztatása mellett a kocka elősegíti képzeletük és készségeik fejlesztését. A minőségi fából készült kockák tartósak és ártalmatlanak az egészségre.
A csomag méretei: 16 x 12 x 4 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!