Ergobag prime Jégvarázs iskolai hátizsák és szállítás ingyén

A termék kódja:F20220522
Mélység: 22 cm
Szélesség:25 cm
Magasság:40 cm
Teherbírás:8
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Ergobag

Iskolai hátiszák Ergobag 1. osztályos általános iskolásoknak készült (6-11 évesek számára).
Alsó tagozatosok és kisebb növésű elsősök számára is alkalmas az egyedülálló állítható hátrendszernek köszönhetően. Ezt minden gyermekre külön be lehet állítani 100-150 cm között. Egy belső elosztású egyrekeszes diák hátizsákról van szó, amely 20 l térfogatú, elegendő helyet kínál az 1.-4. osztályosok dolgai számára.
Részletes leírás:

•     a hátizsák kialakítása megakadályozza a hátizsák sérülését vagy szennyeződését, az alját 4 gumiláb védi
  •     Légáteresztő és megerősített hátrész, csúsztatható alumínium sínekkel, amelyek követik a gerinc természetes formáját és lehetővé teszik a vállpánt megfelelő beállítását
  •     Kompressziós zsinór, amely közelebb húzza a hátizsák tartalmát a hátához
  •     Csúsztatható mellkas- és derékpánt, amely a terhelés 50% -át átviszi a medence területére
  •     Az összes heveder és csat színe illeszkedik a hátizsák kialakításához
        100% -ban
  •     Újrahasznosított PET palackokból készült, környezetbarát termék
  •     Könnyen kezelhető mágneses csatzár
  •     2x impregnált szövet, amelynek vízoszlopa 1500 mm, és így ellenáll az esőnek
  •     palack és uzsonnás doboz rekesz az elülső zsebében található, amelyet a belső tértől vízálló szövet választ el
  •     2 műanyag fogantyú a hátizsák oldalán a sporttáska felhelyezéséhez