Ergo Kiddy Minions iskolatáska

A Minions kedvenc motívumával ellátott iskolai táska alkalmas az első osztályosok kisseb méretű gyerekeknek. A felső fedél cipzárral záródik, és amikor nyitva van, egy nagy kamra mozgatható partícióval van ellátva, hogy nehezebb elemeket tartson a hátsó részhez közelebb.

A táska elején egy tágas cipzáras zseb található, amely egy snackdoboz tárolására szolgál.
Az oldalakon két zseb található - egy cipzárral, a másik cipzárral - a Mimoni friss palackja mindkét helyre illeszkedik.
A nedvesség és a szennyeződés ellen a zsákot szilárd műanyag aljzat védi, ami szintén segít fenntartani az általános stabilitást.
A táskában gazdag, párnázott, anatómiailag kialakított hátlap van. A hát és a pántok lélegző kellemesen borítottak
háló.
A gyermekbiztonságot a táska körül számos fényvisszaverő elem erősíti. Gumírozott fogantyúval használják a táskát.
A hátizsák tanúsított, megfelel a ČSN 79 6506 rendeletnek.

Méretek: 35 x 27 x 17 cm
Terhelhetőség: 8 kg