EL GRECO Akvarellfesték készlet 12 db.

A termék kódja:H26050

Kapcsolódó termékek

Nagyon népszerű készlet mindenki számára, aki szeretné felfedezni a klasszikus akvarell festészet varázsát.
Csak a legjobb pigmenteket használják fel ezeknek a ragyogó színeknek a előállításához.
A festékeket az akvarellekre jellemző magas szín, tartósság és átlátszóság jellemzi.

Használat:
festéshez akvarellfestékhez általánosan használt alapfelületekre. Ideális festészethez és tanuláshoz.

Tartalom:
fehér, citromsárga, narancs, cinóber, ibolya vörös, coelin kék, ultramarin kék, világoszöld, mélyzöld, világos okker, égett siena, fekete.

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!