EL GRECO Akvarellfesték készlet 12 db.

A termék kódja:H26050

Kapcsolódó termékek

Nagyon népszerű készlet mindenki számára, aki szeretné felfedezni a klasszikus akvarell festészet varázsát.
Csak a legjobb pigmenteket használják fel ezeknek a ragyogó színeknek a előállításához.
A festékeket az akvarellekre jellemző magas szín, tartósság és átlátszóság jellemzi.

Használat:
festéshez akvarellfestékhez általánosan használt alapfelületekre. Ideális festészethez és tanuláshoz.

Tartalom:
fehér, citromsárga, narancs, cinóber, ibolya vörös, coelin kék, ultramarin kék, világoszöld, mélyzöld, világos okker, égett siena, fekete.

1 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.