Egyszarvú fekvő 32cm plüss 2 szín 0+

Gyártó:Teddies
Ez az aranyos egyszarvú nemcsak a kiságyban lesz remek társ. A gyermekek átölelhetik, de királyságukat, a gyerekszobát is díszíthetik vele, és érzelmi kapcsolatot is létre hozhatnak vele. A plüss játékok minden korosztály számára alkalmasak, népszerűek a felnőttek körében is. A plüss játék kiváló minőségű és nagyon kellemes plüssből anyagból készült, ami mindenkit el fog varázsolni. Az egyszarvú mérete 37 cm.
A termék méretei: 37 x 19 x 10 cm.
0 hónapos kortól alkalmas. Ha egy konkrét színt szeretne, akkor kérjük tüntesse fel a kosárban, a megjegyzés rovatban.