Egy nagy PORSCHE könyv kis narrátoroknak

A termék kódja:K-WV-0801
Gyártó:Baagl Presco Group
Ennek a nagy képeskönyvnek köszönhetően közvetlenül megfigyelheti a gyár alkalmazottait, miközben e csodálatos autók fejlesztésével és gyártásával kapcsolatos feladatokat lát el. Részt vesz egy új prototípus tesztelésén egy lipcsei tesztpályán vagy a népszerű 24 órás le mans-i állóképességi versenyen, majd csodálhatja a gyönyörű történelmi autókat a Porsche Múzeumban. A könyv nemcsak a gyártóüzemek, áramkörök vagy a Porsche gyár múzeumának nyüzsgését mutatja be, hanem bemutatja ezen csodált autók számos modelljét, és ezért minden korosztály számára örömet szerez!

Megjelenés éve: 2019
Kiadás sorrendje: Először