Egészéges kulacs UAX Wild 0,7l

A termék kódja:P070920
Gyártó:R+B Medilek

Hasonló termékek

Egyedülálló cseh termék polipropilénből gyógyászati és gyógyszerészeti felhasználásra. A kulacs nem folyik ki, és a csomag tartalék dugót tartalmaz.
Az egészséges kulacsnak sok új, egyedi és hasznos tulajdonsága van.
* mindenki számára alkalmas (gyerekek, nők, férfiak, idősek)
* széleskörű használat (óvoda, iskola, foglalkoztatás, sport, szabadidő)
* nincs penész, szag, ftalátok, lágyítók és BPA mentes.
Az egészséges kulacs nem veszi magába a szagot, penész mentes, alkalmas mindenféle italra korlátozás nélkül.
* légmentes (szénsavas italokra is alkalmas) zárható dugóval (nyitó / záró rendszer)
* kis súly (előny a kisgyermekeknek a hátizsákban, az idősek és a fogyatékkal élők számára is)
* a kedvező ár és a rendelkezésre álló alkatrészek (fedő, dugó) és kiegészítők (thermo-bag)
* 100 ° C-ig terjedő italok számára is alkalmas.
Az egészséges kulacsot lehet kifőzni (100 ° C, 5 percig) vagy megmelegíteni mikrohullámú sütőben (900W, 2 percig).
Tudja ezt?
A folyó műanyag palackokban gyakran meg lehet találni a veszélyes egészség káros  anyagokat nyomnyi mennyiségbe is. Iszik kedvenc italjait a PET palackokból?
És tudja, hogy a PET-palackok UV stabilizátorokat és különböző lágyítószereket tartalmazhatnak? Ezek az anyagok potenciálisan toxikusak. Vásároltál és használtál Kína készítményű sportpalackot? Biztos benne, hogy ez az palack rendelkezik egészségügyi vizsgálattal? Ha nem, akkor tartalmazhatja a nagyon veszélyes egészség káros  anyagokot, beleértve a biszfenol A.
Az Egészséges kulacs® nem tartalmaz ftalátokat vagy lágyítószereket, éppen ellenkezőleg, műanyagból készül gyógyászati és gyógyszerészeti célokra. Minden egészségügyi igazolással rendelkezik.

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!