Egészéges kulacs és uzonna doboz Felhőben

Az előnyös SZETT Egészséges palack és Egészséges desiata Felhőben tartalma:

Egészséges, 0,5 l-es Ballerina palack pótdugóval
Uzsonnás doboz Egészséges uzsonna Balerina
Tisztítsa meg a floppy fedelét

Az egészséges palack egy egyedülálló cseh termék, polipropilénből, gyógyászati ??és gyógyszerészeti felhasználásra. A palack nem szivárog, és számos új, egyedi és hasznos funkcióval és előnnyel rendelkezik:
mindenkinek megfelelő (gyerekek, nők, férfiak, idősek)
széleskörű felhasználás (óvoda, iskola, foglalkoztatás, sport, szabadidő)
penész-, szag-, ftalát-, lágyító- és BPA-mentes. Az egészséges palack nem szívja magába a szagokat, nem képződik benne penész, mindenféle italhoz korlátlanul alkalmas.
szoros (szénsavas italokhoz is) zárható dugóval (nyit/zár rendszer)
könnyű karbantartás a széles töltési és tisztítási nyílásnak köszönhetően. Az üveg mosogatógépben is többször mosható (nyitva tárolandó)
kis súly (előny kisgyermekek hátizsákban, idősek és mozgássérültek számára)
Alkatrészek (fedél, csatlakozó) és tartozékok (thermopack) kedvező ár és elérhetősége
100 °C-os italokhoz készült. Az egészséges palack az üveg cumisüvegekhez hasonlóan forralható (100 °C hőmérséklet 5 percig), vagy melegítheti az italt mikrohullámú sütőben (900 W teljesítmény 2 percig)

A EGÉSZSÉGES DESIATA uzsonnás doboz gyógyászati ??és gyógyszerészeti felhasználásra szánt polipropilénből készült, és megakadályozza a penész és a szag terjedését. Az uzsonnás doboz nem tartalmaz ftalátokat és lágyítószereket. A doboz mosogatógépben mosható, vagy mikrohullámú sütőben melegíthető.

Előnyök:

Eredeti átlátszó rekesz a képek vagy fényképek beillesztéséhez
Kivehető elválasztó partíció
Nem tartalmaz ftalátokat, lágyítókat, BPA-t és BPS-t
Erős zsanérok, amelyek lehetővé teszik a fedél teljes kinyitását anélkül, hogy a doboz felborulna
Mosogatógépben, hűtőszekrényben, fagyasztóban és mikrohullámú sütőben használható

Méretek: 18 x 13 x 6,5 cm