Egészéges kulacs Drift 0,5l

A termék kódja:P050308
Gyártó:R+B Medilek
Egyedülálló cseh termék polipropilénből gyógyászati és gyógyszerészeti felhasználásra. A kulacs nem folyik ki, és a csomag tartalék dugót tartalmaz.
Az egészséges kulacsnak sok új, egyedi és hasznos tulajdonsága van.
* mindenki számára alkalmas (gyerekek, nők, férfiak, idősek)
* széleskörű használat (óvoda, iskola, foglalkoztatás, sport, szabadidő)
* nincs penész, szag, ftalátok, lágyítók és BPA mentes.
Az egészséges kulacs nem veszi magába a szagot, penész mentes, alkalmas mindenféle italra korlátozás nélkül.
* légmentes (szénsavas italokra is alkalmas) zárható dugóval (nyitó / záró rendszer)
* kis súly (előny a kisgyermekeknek a hátizsákban, az idősek és a fogyatékkal élők számára is)
* a kedvező ár és a rendelkezésre álló alkatrészek (fedő, dugó) és kiegészítők (thermo-bag)
* 100 ° C-ig terjedő italok számára is alkalmas.
Az egészséges kulacsot lehet kifőzni (100 ° C, 5 percig) vagy megmelegíteni mikrohullámú sütőben (900W, 2 percig).
Gyártó: R & B Mědílek

1 vásárló értékelése alapján