Dzsungel papucs táska

Gyártó:Arsuna

Hasonló termékek

Jungle kollekcióból készült papucs táska, jól nyomtatott kivitelben, lányoknak megfelelő.
Elegendő tárolóhely alkalmas sporteszközök hordozására, utazásra, valamint az iskolai hátizsák pótlására. A táska egy nagy főzsebbel rendelkezik, és zsinórral van meghúzva, amely hátsó pántként is szolgál. Erős és tartós anyagból készült.
Táska mérete: 32 x 42 cm
Szín: lila / zöld
Anyaga: 100% poliészter
A színtisztaság és a lehető leghosszabb élettartam fenntartása érdekében nem javasoljuk a vasalást vagy a mosógépben való mosást, csak kézzel.