Doboz az Aranyos és a vad A5 notebookokhoz

Gyártó:Arsuna

Munkafüzet-doboz az Ars Una gyártójának Aranyos és vad gyűjteményéből, dokumentumok, rajzok és munkafüzetek A5 formátumban történő tárolására.
Nagyon tartós, 7 mm vastag kemény laminált kartonból készül, amely megóvja az elhelyezett dokumentumokat a sérülésektől.
A dobozt szélesebb, rugalmas gumiszalaggal lehet bezárni, amely alaposan megtartja az alkatrészt.
Gyönyörű teljes felületű nyomtatás, lányoknak megfelelő formatervezés. Ideális az iskolai felszerelés részeként.
Méret: 15,5 x 4 x 22 cm
Szín: rózsaszín / zöld