dinoszauruszok

DINOSZAURUSZOK
A régóta kihalt dinoszauruszok visszatértek közénk a mezozoikum időszakából, és a fiúk és a lányok körében is nagyon népszerűvé váltak. Valószínűleg nem találunk senkit, aki ne hallott volna a tirannoszauruszról vagy a triceratopszról. Kínálatunkban számos T-REX motívummal díszített iskolaszert talál - az iskolatáskáktól az A4-es és A5-ös füzettartókon, a számtálcákon és betűrendezőkön, a tolltartókon és a tornazsákokon át egészen az uzsonnás dobozokig és a kulacsokig. Közkedvelt Jurassic World licenc termékeket is talál kínálatunkban, ide tartoznak többek között az iskolaszerek és az iskolatáskák, valamint az ágyneműhuzatok. Dinoszauruszos játékokat, Pexetrio játékot, kifestőt és matricákat, valamint dinoszauruszos hátizsákokat is kínálunk.

Oldal 1 z 7Következő
Jurassic World diák tolltrtó(6)
4 752 Ft
Hab puzzle Dinoszauruszok 10db
8 183 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Dinoszauruszok 16-18 cm fajták keveréke(2)
1 150 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek