Dinogang

A termék kódja:89002080
Gyártó:Trefl
Anyag:Karton
Az élet egy dinoszaurusz-szigeten nem könnyű. Nincs elég hely, és egyetlen dinoszauruszfaj sem akarja megosztani. Vegyen fel új tagokat dinoszaurusz bandájába, és állítsa le a többieket. Állítson be egy lávacsapdát, vagy csalogassa őket csemegével, és akadályozza meg terveiket. Segíts dinoszaurusz bandádnak, hogy az egész szigetet csak maguk kapják meg! A csomag tartalma: kétoldalas játéktábla, 60 kártya dinoszauruszokkal, 3 alaplap, 5 alapjelző dinoszauruszokkal, 10 zseton dinoszauruszokkal egy összetettebb változathoz, 18 zseton lávával, 1 zseton csemegével, utasítások.
A csomag méretei: 24 x 24 x 6 cm.
Alkalmas 6 éves kortól.