Buborék durran - Repedő buborékok szilikon antistressz spol. játék 5 színű nyolcszög

Gyártó:Teddies
BUBBLE POPS! - Tört buborékok! Kompresszív anti-stressz játék kettőnek, játsszon két változatot. Aki kitöri az utolsó buborékot, veszít.
1. lehetőség - Döntetlen, ki kezd el először játszani (pl. Vágás). A kezdő játékos kiválaszt egy sort, és tetszőleges számú buborékot tol el egymás mellett a kiválasztott sorban. A második játékos választ egy sort is, ahol még nem toltak buborékot, és tetszőleges számú buborékot is egymás mellé tol a kiválasztott sorban. Ezt követően a játékosok tetszőleges számú buborékot nyomhatnak meg egy sorban. De mindig csak egymás mellett buborékolnak. A játékosok felváltva mozognak a játékban, amíg az egyik játékos kénytelen elnyomni az utolsó buborékot. Ez a játékos veszített. Fordítsa meg a játékot, és folytassa a játékot. A háromszor nyerő játékos az abszolút győztes.
2. lehetőség - A játékszabályok ugyanazok. A játék ezen változatában azonban csak egy buborékot vagy egy pár vagy három buborékot nyomhat egymás mellé egy sorban.
Kétjátékos játékban a játék elve a győzelem és a szórakozás. Egy játékos ellazul a játék során.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.