Boll Prophet 20 l Salt&Pepper/Bay hátizsák

Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Boll

Hasonló termékek

Ez az elegáns városi hátizsák az igényesebb vásárlók számára lett kialakítva a munkába, akik értékelik a precíz kialakítást, a minőségi anyagokat, a komfortot és a funkcionális részleteket. Alkalmas azonban a diákok számára is az iskolába. A hátizsák belseje egy sor zsebbel és iratrendezővel van ellátva, beleértve a párnázott zsebeket a laptop vagy tablet számára 14“-es méretig. A hátizsák párnázott Dynamic Air Flow rendszerű háti résszel rendelkezik habbal megerősítve, illetve tartalmaz még egy speciális gyapjúzsebet a napszemüveg vagy a mobiltelefon tárolására.

Áttekintés:
  • Különálló rekesz és elülső 3D zseb
  • Védett párnázott zseb a tablet és a laptop számára 14“-es méretig.
  • Állítható mellkasi pánt
  • Speciális párnázott aljzat
  • Átdolgozott szervező zseb
  • Iratrendező